DEPILACJA

LASEROWA

MAKSYMALNA MOC DLA JESZCZE LEPSZYCH EFEKTÓW DEPILACJI LASEROWEJ

 

Jedyna w swoim rodzaju technologia diodowa w Pile, o długości fali 810/940 nm, zmiennej długości impulsu (3-400 ms) i wysoce wydajnym systemie chłodzenia, który zmniejsza odczucia bólowe podczas zabiegu depilacji laserowej oraz gwarantuje bezpieczne zabiegi dla wszystkich fototypów skóry (I-VI). Dzięki mocy do 5000 Watów i plamce o wielkości 10cm2, MeDioStar® umożliwia również większą głębokość penetracji tak, aby skutecznie zniszczyć głęboko osadzone mieszki włosowe. Wszystkie te cechy sprawiają, że zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy, szybszy
i delikatniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 MIESZANKA DŁUGOŚCI FALI W LASERZE MEDIOSTAR MONOLITH ZWIĘKSZAJĄCA SKUTECZNOŚĆ USUWANIA OWŁOSIENIA

 

Dzięki zaawansowanej technologii ogniskowania Flat Top terapeuta przedstawia pacjentowi indywidualny program usuwania owłosienia, który jest w 100% efektywny. Głowica STD stanowi unikalne połączenie dwóch długości fali 810 i 940 nm, które – aktywnie pochłaniając melaninę i hemoglobinę – bezboleśnie usuwają owłosienie, nawet do fototypu VI. 940 nm daje większą gwarancję skuteczności depilacji laserowej, przy pracy z pacjentem o ciemnej skórze i jaśniejszym włosie, ze względu na dużą absorpcję i dobre powinowactwo do oxyhemoglobiny.

 

 

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU DEPILACJI LASEROWEJ I ZALECENIA PRZED ZABIEGIEM

 

• Spożywanie ziół fotouczulających (dziurawiec, nagietek, mieszanki ziołowe np. Skrzypovita, Figura itp.) – należy zakończyć stosowanie 2 tygodnie przed zabiegiem

• Świeża opalenizna (również solarium) – 2 tygodnie przed zabiegiem

• Balsamy samoopalające i brązujące - 2 tygodnie przed zabiegiem

• Kremy z pochodnymi witaminy A (retinole), kremy z kwasami i substancjami ziołowymi np: krem z nagietkiem, maści sterydowe – odstawić 3 tygodnie przed zabiegiem depilacji laserowej

• Aktywne zmiany wirusowe i bakteryjne na skórze objętej zabiegiem

• Depilacja woskiem, pęsetą, kremem do depilacji - 4 tygodnie przed zabiegiem

• Guzy i nowotwory (przebyty rak skóry, czerniak złośliwy)

• Bielactwo, łuszczyca oraz inne choroby autoimmunologiczne

• Ciąża, karmienie piersią

• Tendencja do powstawania bliznowców i keloidów

• Epilepsja

• Przyjmowanie leków światłoczułych (np. tetracykliny, niektóre leki przeciwnadciśnieniowe, przeciwcukrzycowe, środki przeciwbólowe, niektóre środki przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne, uspokajające i przeciwdepresyjne)

• Przyjmowanie izotretynoiny - 6 miesięcy po zakończeniu terapii można wykonać zabieg trwałego usuwania włosów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZEBIEG ZABIEGU I ZALECENIA PO ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA OWŁOSIENIA

 

Przed depilacją laserową proszę dokładnie przeczytać przeciwwskazania i zastosować się do zaleceń przed zabiegiem.
W dniu zabiegu powinno się dokładnie ogolić tę partię ciała, która ma zostać poddana zabiegowi depilacji laserowej. Należy też przed samym zabiegiem unikać stosowania balsamów, samoopalaczy czy kremów do depilacji. W zależności od poziomu wrażliwości skóry mogą wystąpić niewielkie zaczerwienianie czy uczucie pieczenia skóry. Wszelkie objawy podrażnienia powinny ustąpić w ciągu 1-2 dni. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać stosowania kosmetyków na podrażnioną skórę, gorących kąpieli, pływania w wodzie chlorowanej, wizyt w saunie oraz jacuzzi. Bezwzględnie zaleca się wzmożoną ochronę skóry przed słońcem. Przez miesiąc po zabiegu depilacji laserowej powinno się stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną – kremy z filtrem minimum 30 SPF. Z tego względu na serię zabiegów depilacji laserowej lepiej zdecydować się na jesień bądź zimę. Aby efekt depilacji laserowej był satysfakcjonujący konieczne jest powtórzenie zabiegu przynajmniej sześciokrotnie. Ilość potrzebnych zabiegów zależna jest przede wszystkim od obszaru, na którym wykonywany jest zabieg trwałego usuwania włosów. Między jednym, a drugim zabiegiem depilacji konieczne jest także zachowanie odpowiedniego odstępu – w zależności od obszaru od 4 do nawet 8 tygodni.

 

 

SILNIEJSZY, SZYBSZY

I JESZCZE NOWOCZEŚNIEJSZY

LASER DO DEPILACJI!

 

Nowy MeDioStar® jest laserem diodowym wysokiej mocy i już szóstej generacji, który powstał w firmie Asclepion Laser Technologies. Jest to najnowsza innowacja, w zakresie projektowania i technologii do depilacji laserowej, wyróżniająca się m.in: maksymalną mocą, najkrótszymi impulsami, największą gamą głowic gwarantującą trwałe usuwanie włosów.

BEZBOLESNE USUWANIE WŁOSÓW LASEREM DIODOWYM GŁOWICĄ Z CHŁODZENIEM SKÓRY 360°

 

MeDioStar® posiada nowe głowice Monolith, które zostały całkowicie przebudowane i wzbogacone o kontaktowy system chłodzenia skóry 360°, który bardzo skutecznie schładza naskórek podczas depilacji laserowej oraz chroni skórę przed oparzeniami. Technologia TAPER firmy Asclepion zastosowana w laserze diodowym do depilacji owłosienia zapewnia równomierne rozprowadzenie energii w całym polu zabiegowym, co zmniejsza ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas