KOREKCJA WARG SROMOWYCH

 

Skóra okolic intymnych, podobnie jak skóra twarzy, wraz z wiekiem traci gęstość i jędrność, a tkanka tłuszczowa znajdująca się w wargach sromowych większych zanika. Ilość naturalnego kwasu hialuronowego z wiekiem w skórze się zmniejsza.
Wiotką i pozbawioną napięcia skórę obserwuje się także często u pacjentek po porodzie, po znacznej utracie wagi, bądź w następstwie przebytych chorób. Efektem może być niedostateczne osłonięcie kanału rodnego, co wiąże się z częstymi infekcjami, nadmierną suchością pochwy, świądem, dolegliwościami bólowymi w okolicy krocza, podrażnieniami i pogorszeniem jakości życia seksualnego. 
Problem zbyt małych, bądź asymetrycznych warg sromowych większych może również dotyczyć młodych kobiet, u których taki wygląd sromu jest genetyczny.
Dla pacjentek zmagających się z powyższymi dolegliwościami proponujemy mało inwazyjny zabieg powiększenia warg sromowych za pomocą kwasu hialuronowego, który przywróci im nie tylko satysfakcjonujący pacjentkę wygląd, ale i właściwą im funkcję. 

 

Zabieg polega na podaniu przy pomocy cienkich kaniuli w okolice intymne preparatu kwasu hialuronowego,  a cała procedura jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Kwas hialuronowy to naturalnie występujący składnik organizmu wiążący wodę przez co poprawia poziom nawilżenia tkanek oraz wzmacnia ich wewnętrzny szkielet. Ilość preparatu dostosowywana jest do planowanych rezultatów.

Podany w iniekcjach kwas hialuronowy pobudza syntezę kolagenu, dzięki któremu skóra narządów płciowych odzyskuje objętość oraz jędrność i jest bardziej wygładzona. Nawilżona i bardziej napięta skóra silniej odbiera bodźce zewnętrzne, przez co następuje poprawa jakości życia seksualnego. 

Efekty zabiegu widoczne są już od razu po jej wykonaniu, narastają w ciągu dwóch tygodni i utrzymują się około roku. Po tym czasie zaleca się ponowną konsultację i uzupełnienie ubytków kwasu. 


Pacjentka od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków. Po zabiegu może dojść do nieznacznego obrzęku i zaczerwienienia skóry. Zaleca się unikanie intensywnych kontaktów seksualnych w pierwszych dniach po zabiegu, noszenia obcisłej bielizny oraz nadmiernej aktywności fizycznej (szczególnie jazdy konnej, czy jazdy na rowerze). 

 

Zabiegi ginekologii estetycznej nie zastępują regularnych badań i kontroli ginekologicznej.
 

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas