Laseroterapia w 

Finexel jest zaawansowanym frakcyjnym laserem CO2 oferującym zabiegi z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej. Oferuje wysokiej jakości wiązkę dla lepszych efektów i szybszego okresu gojenia.

Laser frakcyjny wykorzystuje metodę frakcjonowanej fototermolizy.  Ich działanie polega na kontrolowanym uszkadzaniu komórek i podgrzaniu skóry, w celu wymuszenia procesu odbudowy. Istota zabiegu sprowadza się do stymulacji naprawy skóry.

Wskazania:

 • wygładzanie zmarszczek,

 • fotoodmładzanie,

 • poprawa owalu twarzy,

 • usuwanie blizn potrądzikowych,

 • poprawa gęstości i sprężystości skóry - twarz, szyja, dekolt i ręce,

 • zamykanie rozszerzonych porów

 • blizny potrądzikowe:

          - zanikowe, zapadnięte
          - bibułkowate (cienkie)
          - drobne wypukłe, przymieszkowe przypominające prosaki

 • odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni,

 • usuwanie drobnych zmarszczek okolicy oczu,

 • odnowa uszkodzonej przez słońce skóry, w tym rogowacenie słoneczne,

 • rozstępy,

 • wiotkość skóry ramion, brzucha, po porodzie,

 • usuwanie przebarwień (melasma, inne dyschromie),

 • modelowanie zanikowych blizn chirurgicznych, powypadkowych, pooparzeniowych;

 • zmarszczki wokół oczu i pod oczami,

 • niechirurgiczny lifting powiek (opadające powieki),

 • ujędrnianie ust,

 • skóra po usuniętych tatuażach i naczyniakach

Dlaczego u nas?

 

1) Zabieg wykonywany jest przez wykwalifikowany personel (zabiegi wykonuje lekarz)

2) Możesz się czuć bezpiecznie - przed zabiegiem oceniamy wszystkie obecne zmiany skórne, odpowiednio je zabezpieczamy.

3) Bezpośrednio po zabiegu jako jedyni w okolicy wykonujemy naświetlanie lampą LED wysokiej mocy, co jest złotym standardem w opiece pozabiegowej. Lampa LED ułatwia gojenie skóry, zmniejsza ryzyko zapalenia skóry po laseroterapii oraz zwiększa skuteczność zabiegu.

4) Otrzymujesz od nas bezpłatnie kosmetyki do stosowania po zabiegu, a w razie jakichkolwiek problemów z gojeniem wypisujemy receptę na leki przeciwzapalne lub miejscową antybiotykoterapię. 

 

Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas