LECZENIE ŁYSIENIA

Istnieje wiele przyczyn nadmiernego wypadania włosów. Problem ten jest na tyle powszechny, że dotyczy dużej części zarówno kobiet jak i mężczyzn, a w niektórych sytuacjach również dzieci. Również przyczyn wypadania jest tak wiele, że diagnozując etiologię na początku prowadzimy szczegółowy wywiad medyczny z pacjentem oraz wykonujemy trychoskopię skóry głowy i włosów.

 

 

W naszym Centrum diagnostyka schorzeń skóry głowy i włosów to współpraca Pani Trycholog Adaminy Rucińskiej oraz Lekarza Jowity Machnica. Oprócz wywiadu, trychoskopii, obserwacji zmian w lampie Wooda wykonujemy również badania bakteriologiczne i mykologiczne.

Po ustaleniu diagnozy prowadzimy leczenie idywidualnie dobrane do problemów pacjenta.

 

Nasze terapie to m.in:

-miejscowe kosmetyki tychologiczne, pielęgnacja codzienna dobrana do pacjenta oraz leki do stosowania miejscowego na skórę głowy (szampony, wcierki, żele, lotiony), w tym także leki dostępne na receptę 

-doustne- lecząc m.in androgenowe wypadanie włosów, wypadanie spowodowane zakażeniami skóry głowy

-mezoterapia różnymi preparatami oraz osoczem bogatopłytkowym

-zabiegi trychologiczne na skórę głowy i włosy

-terapia LED pobudzająca wzrost włosów lub terapia łagodząca stany zapalne skóry głowy

 

Zapraszamy do umówienia się na konsultacje trychologiczne w naszym Centrum.

 

 

 

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas