MEZOTERAPIA

1. Mezoterapia Neauvia Hydro Deluxe - kropla luksusu w Twojej skórze!

 

 

Zalety Mezoterapii Hydro Deluxe

 • nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg/ml, co pozwala uzyskać najlepsze efekty nawilżenia skóry

 • unikalna technologia pozyskiwania kwasu hialuronowego powoduje, że to najczystszy produkt do biorewitalizacji skóry. To daje gwarancję bezpieczeństwa zabiegu.

 • dodatek hydroksyapatytu wapnia powoduje, że zabieg działa stymulująco na odbudowę kolagenu i elastyny, co wydłuża efekt zabiegu i  poprawia jego skuteczność.

 • dodatek dwóch aminokwasów: glicyny i L-proliny pozwalają zachować sprężystość i piękny owal twarzy.

Zabieg mezoterapii igłowej polega na miejscowym iniekcyjnym  wprowadzeniu wgłąb skóry małych dawek substancji odżywczych, tj. kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, peptydów czy minerałów. Dzięki mezoterapii w szybki sposób możemy przywrócić skórze witalność, młodszy i zdrowszy wygląd, odżywić i rozświetlić cerę, zniwelować oznaki przemęczenia, rozjaśnić cienie pod oczami. Poza tym za pomocą mezoterapii redukujemy blizny, rozstępy lub wspomagamy kuracje przeciw wypadaniu włosów.

2. Mezoterapia preparatem RRS HA Tensor Lift

 

RRS HA Tensor Lift to jeden z najnowocześniejszych dostępnych na rynku preparatów, znajdujących zastosowanie w medycynie anti-aging. Podany podskórnie powoduje widoczny lifting skóry, poprawia jej jędrność i napięcie, stymuluje naturalne procesy regeneracyjne oraz odbudowę kolagenu i elastyny.

3. Mezoterapia okolic oka RRS HA Eyes

 

Mezoterapia igłowa preparatem RRS Ha Eyes jest koktajlem stworzonym do leczenia i pielęgnacji problematycznej i wrażliwej okolicy oka.

 

Efekty jakie można osiągnąć mezoterapią RRS HA Eyes:

 

 • nawilżanie

 • poprawa mikrokrążenia

 • rozjaśnienie skóry

 • poprawa konturów oczu

 • poprawa struktury skóry

 • zmniejszenie oznak starzenia

 • redukcja worków pod oczami

 • rozjaśnienie cieni pod oczami

 • działanie antyoksydacyjne

4. Mezoterapia na przebarwienia RRS HA Whitening

 

Silne działanie wyrównujące koloryt skóry.

 

Zastosowanie:

skóra uszkodzona słońcem

Melasma i Chloasma

efekt wybielenia skóry

regulowanie koloru skóry

5. Mezoterapia peptydowa Aquashine BTX

 

 

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej skóry twarzy, szyi i dekoltu.

 

Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie skóry, aktywnie stymuluje regenerację i odnowę komórkową, poprawiając strukturę skóry.

 

Zawarty w Aquashine BTX kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

 

5. Mezoterapia antycellulitowa na ciało RRS Cellutrix

 

Redukcja cellulitu i poprawa jakości skóry.

 

Zastosowanie:

Redukcja cellulitu

Ujędrnienie skóry objętej cellulitem

Miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej - lokalny korektor tłuszczu

Poprawa jakości skóry

 

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas