NICI LIFTINGUJĄCE I REWITALIZUJĄCE PDO / PLLA

Nici NewU Thread Series, które stosujemy w zabiegach liftingujących i przeciwzmarszczkowych są wykonane z polidioksanonu (PDO) i kwasu polimlekowego (PLLA). Są to substancje wykazujące pełną zgodność tkankową i całkowicie rozpuszczalne w skórze.

 

Nici rewitalizujące PDO/PLLA Mono, Screw i Eye-line Screw

Nici rewitalizujące po wprowadzeniu w skórę wywołują miejscowy stan zapalny oraz pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, co znacząco wpływa na gęstość i napięcie skóry. W badaniach stwierdzono również, że polidioksanon powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego. Spłycają drobne zmarszczki, są dobrym zabiegiem ujędrniającym skórę. Nici rewitalizujące stosowane są na okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu. Z powodzeniem można stosować na wiotki brzuch po ciąży, pomarszczoną skórę biustu, pośladków i nóg.

 

W trakcie kolejnych tygodni po wykonaniu zabiegu nićmi rewitalizującymi rozpoczyna się proces regeneracji skóry i stopniowej rewitalizacji. Zostaje pobudzona synteza włókien kolagenowych, a ich ilość wyraźnie się zwiększa. W ciągu dwóch miesięcy po zabiegu następuje wyraźne ujędrnienie i zwiększenie gęstości skóry, staje się ona widocznie młodsza, bardziej jędrna i zwarta. Poprawie ulega także jej koloryt.

 

Efekt rewitalizacji utrzymuje się od kilku do kilkudziesięciu miesięcy.

 

Nici rewitalizujące PDO Multi Fill

Nici rewitalizujące o kształcie "pukla włosów" z efektem wolumetrii i odmładzania. Jest to pęk 14 nici umieszczonych na jednej kaniuli przypominający swoim wyglądem pukiel włosów. W wyniku wprowadzenia kompleksu nici Multi Fill na jednej kaniuli proces regeneracji zostaje wydłużony, co w rezultacie daje trwalsze i bardziej spektakularne efekty rewitalizacji.

 

Efekty:

  • uzupełnienie tkanki podskórnej
  • wzmocnienie tkanki
  • produkcja kolagenu
  • zwiększenie elastyczności
  • poprawa wyglądu skóry
  • wypełnienie ubytków tkanki
  • wypełnienie bruzd i zmarszczek

 

Nici liftingujące PDO Lift Strong z haczykami

Ten rodzaj nici stosowany jest do skóry dojrzałej celem wywołania efektu liftingu skóry. Nici te wyposażone są w drobne haczyki, które umieszczone pod skórą i odpowiednio naciągnięte powodują natychmiastowy efekt napięcia i uniesienia skóry. Najczęściej zabieg jest stosowany do pozbycia się "chomiczków", czyli opadniętych z wiekiem policzków.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Ilość nitek dobierana jest indywidualnie, zwykle jest to 2 do 6-8 nici. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Nici utrzymują się pod skórą do 8-12 miesięcy, lecz przeciwzmarszczkowe działanie polidioksanonu widać nawet przez kolejne 3 lata.  

 

Zalecenia po zabiegu z użyciem nici liftingujących

Po założeniu nici zaleca się aby nie wykonywać obszernych ruchów mimicznych (szerokie otwieranie ust, ziewanie, itp.), nie naciągać nici, uważnie wcierać krem w tą okolicę, nie nakładać makijażu w dniu zabiegu. W razie jakichkolwiek niepokojących objawów, w tym zaczerwienienia w okolicy wszczepionej nici pojawiającego się po kilku dniach po zabiegu, należy zgłosić się ponownie do gabinetu. 

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas