NICI PDO

Rewitalizujące mono lub screw

Nici rewitalizujące PDO zbudowane z polidioksanonu po wprowadzeniu w skórę wywołują miejscowy stan zapalny oraz pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, co znacząco wpływa na gęstość i napięcie skóry. W badaniach stwierdzono również, że polidioksanon powoduje syntezę naturalnego kwasu hialuronowego. Nici te stosowane są na okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, a nawet biustu, pośladków i nóg.

 

Nici liftingujące z haczykami

 

Ten rodzaj nici stosowany jest do skóry dojrzałej celem wywołania efektu liftingu skóry bez skalpela. Nici te wyposażone są w drobne haczyki, które umieszczone pod skórą i odpowiednio naciągnięte powodują natychmiastowy efekt napięcia i uniesienia skóry. Najczęściej zabieg jest stosowany do pozbycia się "chomiczków", czyli opadniętych z wiekiem policzków.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Ilość nitek dobierana jest indywidualnie, zwykle jest to 2 do 6-8 nici. Efekt zabiegu jest natychmiastowy. Nici utrzymują się pod skórą do 8-12 miesięcy, lecz dobroczynne działanie polidioksanonu widać nawet przez kolejne 3 lata.  

 

 

Jak przygotować się do zabiegu?

 

W dniu zabiegu rano należy myć włosy szamponem. Poza tym zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań. 

 

Zalecenia po zabiegu. 

Po założeniu nici zaleca się aby nie wykonywać obszernych ruchów mimicznych (szerokie otwieranie ust, ziewanie, itp.), nie naciągać nici, uważnie wcierać krem w tą okolicę, nie nakładać makijażu w dniu zabiegu. W razie jakichkolwiek niepokojących objawów, w tym zaczerwienienia w okolicy wszczepionej nitki pojawiającego się po kilku dniach po zabiegu, należy zgłosić się ponownie do gabinetu. 

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Cennik

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas