Zabiegi radiofrekwencji (Radio Frequency czyli fale radiowe), polegają na emitowaniu fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej przez głowice urządzenia. Poprzez radiofrekwencję działamy na skórę właściwą, pobudzamy komórki skóry do produkcji oraz regeneracji włókien kolagenowych. 

Fale elektromagnetyczne docierając do skóry rozgrzewają ją i powodują skrócenie włókien kolagenowych, jednocześnie korzystnie wpływają na pracę układu limfatycznego i aktywizują metabolizm fibroblastów. Efektem jest odbudowa nowego kolagenu oraz poprawa jakości skóry
i ujędrnienie zwiotczeń twarzy i ciała.

Wskazania do radiofrekwencji mikroigłowej – termoliftingu – obejmują:

 

 • usuwanie blizn po trądziku

 • cienie pod oczami

 • redukcja i spłycanie zmarszczek oraz bruzd, szczególnie umiejscowionych w trudnych okolicach

 • lifting skóry twarzy, szyi oraz brzucha – likwidacja wiotkiej skóry

 • redukcję rozstępów na udach, pośladkach, brzuchu oraz piersiach

 • wiotkość skóry na brzuchu – po ciąży

 • odmłodzenie skóry rąk oraz stóp

 • likwidacja cellulitu

 • modelowanie talii, kształtu brzucha, pośladków i nóg

 • ujędrnianie i zwiększanie gęstości skóry m.in. twarzy, szyi oraz dekoltu

 • leczenie nadmiernego pocenie się

 • usuwanie przebarwień

RADIOFREKWENCJA

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas