ZABIEGI DEDYKOWANE MĘŻCZYZNOM


 

STREFA

MĘŻCZYZNY

 

 

1) MEZOTERAPIA NEAUVIA HYDRO DELUXE MAN

 

Mezoterapię z zastosowaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe Man rekomendujemy Panom, którzy potrzebują odświeżenia i gruntownego odżywienia skóry. Jeżeli skóra na Państwa dłoniach, twarzy czy szyi jest wyraźnie zmęczona, zszarzała, jeżeli wymaga odnowy i odzyskania sprężystości – jest to zabieg stworzony dla Państwa!

 

Po znieczuleniu skóry kremem znieczulającym wykonujemy cienką igłą wiele małych ukłuć skóry wprowadzając preparat śródskórnie w miejsca wymagające rewitalizacji. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne niewielkie grudki pod skórą, które wchłaniają się maksymalnie do 2 dni. 

 

2) KOREKCJA ZMARSZCZEK KWASEM HIALURONOWYM

 

W przypadku korekcji zmarszczek u mężczyzn najczęściej wykonywanymi zabiegami są wypełnienia bruz nosowo wargowych, doliny łez, oraz modelowanie owalu twarzy i linii żuchwy podkreślając męskie rysy twarzy. Należy pamiętać, że korekcja zmarszczek u mężczyzn zdecydowanie różni się od korekcji zmarszczek kobiecych. W naszym gabinecie posiadamy specjalne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego zaprojektowane specjalnie dla mężczyzn. 

Zabieg polega na znieczuleniu skóry i wprowadzeniu podskórnie preparatu kwasu hialuronowego po uprzedniej dokładnej konsultacji zabiegu z pacjentem. 

 

3) FRAKCYJNE LASEROWE ODMŁADZANIE SKÓRY

 

Zabiegi laserowe laserem frakcyjnym CO2 są szczególnie polecane u mężczyzn z pierwszymi oznakami starzenia się skóry lub u osób z pozostałościami po trądziku młodzieńczym (przebarwienia, blizny). Więcej o laseroterapii.

 

4) KOREKCJA OPADAJĄCYCH POWIEK PLASMAGE

 

U wielu mężczyzn z wiekiem pojawia się problem opadania powieki górnej który oprócz nieestetycznego wyglądu może powodować również zawężanie pola widzenia. U panów wykonujemy korekcję górnej powieki używając plazmy medycznej. Zabieg polega na odparowaniu nadmiaru naskórka z powieki górnej powodując efekt podniesienia powieki. Przewidywana ilość zabiegów 1 - 3. Więcej o PLASMAGE

 

5) OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

 

Najbardziej naturalny zabieg odmładzający dla każdej skóry z oznakami starzenia się. Poprzez działanie osocza bogatopłytkowego uzyskujemy poprawę kondycji skóry i jej napięcia poprzez stymulację naturalnych procesów regeneracji. Zabieg polega na pobraniu krwi i po odpowiednim jej przygotowaniu podaniu śródskórnie metodą mezoterapii.

Więcej o OSOCZU BOGATOPŁYTKOWYM

 

6) LASEROWE LECZENIE TWARZY NACZYNKOWEJ

 

Zabiegi laserowe są niezwykle skuteczne w redukcji rumienia oraz widocznych naczyń krwionośnych na twarzy oraz ciele. Nowoczesna laseroterapia pozwala w sposób bezpieczny oraz trwały pozbyć się tych problemów nie wykluczając pacjenta z aktywności zawodowej w czasie leczenia. Zabiegi są szybkie oraz niebolesne.

 

 

7) LASEROWE USUWANIE OWŁOSIENIA

 

W naszym centrum bezpiecznie i skutecznie usuniesz owłosienie także na torsie i plecach. W dzisiejszych czasach standardowa depilacja nie spełnia oczekiwań wielu mężczyzn. Epilacja IPL jest bezbolesna i pozwala na dłuższy czas cieszyć się gładką skórą. 

 

 

W naszym gabinecie dobierzemy również odpowiednie kosmetyki do męskich potrzeb.

O szczegóły pytaj w rejestracji.

 

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas