TOKSYNA BOTULINOWA, BOTOX
            Recepta na zmarszczki mimiczne

 

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej (botoksu) to najskuteczniejszy sposób na zmarszczki mimiczne twarzy. Zabieg botoksem jest szybki i bezbolesny. Polega na wstrzyknięciu w mięsień odpowiadający za powstawanie zmarszczki niewielkiej ilości leku powodującego osłabienie działania tego mięśnia i w efekcie złagodzenie zmarszczki.

 

Wskazania do zabiegu z użyciem botoksu:

- poziome zmarszczki czoła

- lwia zmarszczka - zmarszczka między brwiami

- zmarszczki mimiczne okolicy oka - kurze łapki

- zmarszczki śmiechowe okolicy ust, zmarszczki palacza

 

Jak przygotować się do zabiegu z użyciem botoksu? 

Do zabiegu z toksyną botulinową nie potrzeba specjalnych przygotowań.

 

Zabieg trwa około 15 minut, a po zabiegu pacjent otrzymuje pisemne zalecenia pozabiegowe.

Efekt zmniejszenia zmarszczek pojawia się 2-3 dni po zabiegu, by w pełni rozwinąć się po 7-8 dniach. Okres utrzymywania się efektu to około 3-4 miesiące.

 

redukcja zmarszczek Piła

Leczenie nadpotliwości TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

Pocenie się jest jednym z najważniejszych sposobów utraty ciepła przez organizm. Osoby z nadmierną potliwością wydzielają pot w ilości znacznie większej, niż jest to potrzebne do kontrolowania temperatury ciała.

 

Obecnie w leczeniu nadpotliwości dłoni, stóp i pach najskuteczniejszą metodą jest podanie toksyny botulinowej.
Efekty pojawiają się po kilku dniach i utrzymują od kilku miesięcy do roku.

 

Na czym polega zabieg leczenia nadpotliwości z użyciem botoksu?

Lekarz przy użyciu bardzo cienkiej igły wstrzykuje mała objętość (0.1-0.2 ml) roztworu botoksu w 10-15 miejsc oddalonych od siebie o 1 cm, pokrywając równomiernie okolicę obu pach. Niekiedy korzysta się z barwnika, który umożliwia zidentyfikowanie tych miejsc, w których wydzielanie potu jest największe i które powinny być nakłuwane. Sesja leczenia trwa około 30 minut. Po wstrzyknięciu do skóry niewielkiej dawki, botoks blokuje działanie nerwów, które zaopatrują gruczoły wydzielania zewnętrznego. To zapobiega wydzielaniu przez nie potu.

KOPIOWANIE ZABRONIONE!

Usuń zmarszczki botoksem w 15 minut!

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas