GŁOWICA V-FORM - NAJNOWOCZEŚNIEJSZA RADIOFREKWENCJA DO UJĘDRNIANIA I WALKI Z CELLULITEM

Dlaczego nasz system RF jest najlepszy?

 

System RF VIORA oparty jest na opatentowanej technologii drugiej generacji CORE™ – ChannelingOptimised RF Energy polegającej na emisji multipolarnej energii fali elektromagnetycznej o trzech różnych częstotliwościach: 0,8 MHz; 1,7 MHz i 2,45 MHz oraz w wersji multi, łączącej wszystkie w/w częstotliwości w jednym programie zabiegowym – także w kombinacji z funkcją Vacuum oraz chłodzeniem w głowicy.

 

CORE™ TECHNOLOGY – Technologia wielu częstotliwości elektromagnetycznych, pracujących pojedynczo lub w połączeniu, pozwala uzyskać zoptymalizowane wyniki kliniczne poddawanych działaniu obszarów. Gwarancja precyzyjnego kierowania, szerszego przenikania przez skórę, przy wyższym stężeniu energii.

 

Rodzaje głowic w urządzeniu VIORA V30  i typy zabiegów:

 

  • V-FORM do zabiegów modelowania i wyszczuplania sylwetki, redukcji cellulitu, wykorzystuje technologię Multi-CORE, dynamiczne RF oraz Vacuum. Została wyposażona w tryb pracy Antyburns – kontrolowane doprowadzanie fali elektromagnetycznej w głąb tkanki bez ryzyka poparzeń. Dodatkowo zainstalowany w głowicy termometr pozwala na precyzyjną i bezpieczną pracę z urządzeniem w trakcie całej sesji zabiegowej.
     

  • V-ST do zabiegów napinania skóry, wykorzystuje opatentowaną technologię Multi-CORE ™ oraz funkcję chłodzenia kontaktowego, zapewniając w pełni komfortowe i efektywne zabiegi
     

  • V-FR do zabiegów odmładzania i resurfacingu skóry, terapii blizn potrądzikowych, redukcję zmarszczek i zmian pigmentacyjnych, jest drugą generacją Frakcyjnego RF, wykorzystującą opatentowaną technologię SVC, która łączy RF, Vacuum oraz chłodzenie

    Możliwość zastosowania funkcji Vacuum ma nieoceniony wpływ na skuteczność zabiegową. Uchwycony pomiędzy multipolarnymi elektrodami fałd skórny zostaje poddany działaniu fali elektromagnetycznej o odpowiedniej częstotliwości i mocy. Gwałtowny wzrost temperatury tkanek na odpowiedniej głębokości obszaru zabiegowego, a w efekcie podgrzanie włókien kolagenu, gwarantuje osiągnięcie optymalnych rezultatów terapii.

 

 

W Centrum Estetyczno-Trychologicznym Dr Machnica pacjentom z wiotką skórą, cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej proponujemy zabiegi radiofrekwencji. Posiadając cały wachlarz RF dobieramy do wskazań Pacjenta najbardziej odpowiednią metodę zabiegową.

Wskazania:

- wiotka skóra

- nadmiar skóry po utracie wagi

- skóra po ciąży

- cellulit

- nadmiar tkanki tłuszczowej

 

Najczęstsze obszary zabiegowe:

- brzuch

- boczki

- pośladki

- uda

- ramiona

- plecy

- dekolt i biust

- szyja 

 

 

Zabiegi

Strona główna

Szkolenia

www.machnica.pl

Lekarz Jowita Machnica - Medycyna Estetyczna

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica. Z administratorem danych można skontaktować się poprzez adres e-mail kontakt@machnica.pl , telefonicznie (+48 660495290) lub pisemnie na adres siedziby administratora. Dane osobowe są podane przez Pana/Panią osobiście na wizycie, przez system e-rejestracji lub telefonicznie. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do celów udzielenia świadczeń zdrowotnych, prowadzenia ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych, obrony praw i dochodzenia roszczeń przez administratora danych w związku z prowadzoną przez niego działalnością. Jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową, Pana/Pani dane mogą być wykorzystane dla celów marketingowych w odniesieniu do produktów i usług oferowanych przez administratora. Państwa dane będą przechowywane przez czas określony przepisami prawa- dane medyczne 20 lat, dane na potrzeby księgowości 5 lat, dane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody. Pana/Pani dane mogą być udostępnione podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, w szczególności zgodnie z Art.26 ustawy z dn.6 listopada 2008 o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta, podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora m.in. usług IT, firmie prowadzącej rejestrację online i jeśli wyraził/a Pan/Pani zgodę na komunikację marketingową dane mogą być przekazane agencjom IT i marketingu na zlecenie i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora na podstawie umowy. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu, sprostowania, usunięcia danych osobowych. W przypadkach w Art.18 RODO do ograniczenia przetwarzania danych oraz przenoszenia danych osobowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych. Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do udzielenia świadczeń zdrowotnych ze względu na wymogi prawne nałożone na administratora danych, w tym konieczność prowadzenia dokumentacji medycznej. Odmowa podania tych danych może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych. Podanie danych jest to również niezbędne do wystawiania rachunku publicznej faktury. Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolne, brak zgody na komunikację marketingową nie może być podstawą do odmowy udzielenia świadczeń zdrowotnych.

Kontakt

Kontakt

660 495 290

kontakt@machnica.pl

ul. Ludowa 11

64-920 Piła

Obserwuj nas